Anasayfa / Sağlıklı Yaşam / Vicks Ve Karbonat Karışımı İle Göbek Yağlarından Kurtulun

Vicks Ve Karbonat Karışımı İle Göbek Yağlarından Kurtulun

Kilo problemleri ve obezite probleminin yanı sıra bölgesel fazlalıklar, pek çok insanın sorunu haline gelmiştir. Zamanla hızlı kilo alıp verme, doğum sonrası yaşanan fazla kilolar ve bunun yanında genetik özellikler gibi etkenler göbek bölgesinde yağlanmaya sebep oluyor.

Bu yağlanma, çoğu zaman klasik diyet ile yok olmamaktadır. Düzenli spor ve bölgesel incelme egzersizleri ile göbek eritme yöntemi en etkili yöntemler arasında yer alıyor olmasına rağmen çok yorucu ve zaman istediğini hepimiz biliyoruz. Daha kolay bir yöntem olan Vicks ile göbek yağlarını eritme yöntemini ciddi bir kitle deneyerek, başarısını görmüş onaylamıştır. Şimdi size Vicks ve karbonat ile göbek eritme yöntemini paylaşacağız.

Vicks Karbonat ile Göbek Yağlarını Eritmek

Vicks ile göbek yağlarını eritmek için günümüze çok farklı kür tarifi bulunuyor. Vicks ile göbek eritenlerin deneyerek  en etkili yöntem Vicks, karbonat ve kâfur bitkisi karışımıdır.

Bu karışımı hazırlamak için ilk ihtiyacınız olan malzeme yarısı dolu olan bir Vicks. Vicks’in içine yarım tatlı kaşığı kadar karbonat ilave edin. Sonra 2 tatlı kaşığı kadar da kâfur bitkisi ekleyin. Sonra bu 3 karışımı macun kıvamına gelene dek karıştırmalısınız. Mümkün olduğunca bu karışımı homojen hale getirmelisiniz. Ayrıca hazırladığınız karışımı buzdolabında 1 aya kadar rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Vicks ile Göbek Eritme Nasıl Yapılır?

Her yöntemde olduğu gibi, Vicks ile göbek eritmede etkili sonuç görebilmek için düzenli kullanım şart. İdeali günde 1 defa, hareket halinde kullanmak olacak. Hazırladığınız karışımı yağlı göbek bölgesine sürdükten sonra, dilerseniz streç film ile kapatabilirsiniz. Kürün etkili olabilmesi için 1.5-2 saate kadar bekletilmesi gerekiyor.

1.5-2 saatlik süre ardından duş alın. Duş sırasında Vicks sürdüğünüz yağlı bölgeyi keseleyip ve çıkmadan önce soğuk su ile yıkarsanız alacağınız verim maksimum düzeye çıkacaktır.

Bu yöntem sayesinde kan akışı hızlandırılarak sıkılaşma ve incelme sağlanmaktadır. Ayrıca Vicks kürünü selülit sorununuz için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca

Gözenek Sıkılaştıran Ve Gençleştiren Altın Maske Tarifi

Son zamanların en gözde cilt bakım yöntemlerinden biri olan altın maskesi ile cilt bakımı yapıldığında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir