Anasayfa / Sağlıklı Yaşam / İbrahim Saraçoğlu’ndan Göğüsleri Büyüten Mucizevi Tarif

İbrahim Saraçoğlu’ndan Göğüsleri Büyüten Mucizevi Tarif

Estetik operasyonlarla göğüs büyütmek hem zahmetli hem de maliyeti yüksek olduğundan kadınlar bu zorlu operasyona pek yanaşmıyor. Göğüs büyütücü kozmetik ürünleri ise genellikle kullanırken büyüme etkisi gösterip sonrasında bu etkiyi kaybedebiliyor.

Yine de göğüslerin normal büyüklüğüne göre daha büyük ve daha dolgun görünmesini istiyorsanız denenmiş ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından da onaylanmış, doğal tariflerden biri olan şerbetçi otu tarifini sizlerle paylaşacağız. Şerbetçi otunu hemen hemen bütün aktarlardan kolayca temin edebilirsiniz.

Göğüs Büyütücü Şerbetçi Otu Tarifi

Öncelikle bir cezvenin yarısına kadar şerbetçi otunu doldurun, onun yarısı kadar su ilave edin. Bu karışımı ocağınızda karıştırarak kaynatmaya başlayın. 10-12 dakika bekledikten sonra bu karışımın suyunu güzelce süzün. Kaynattığınız ve soğuduktan sonra süzdüğünüz suyu yağsız el kremi ile cıvık kıvam olmayacak oranda karıştırmaya başlayın.. Karışımı kullanmadan önce 1 gün dinlenmeye alın.

Uygulamanın daha etkili olabilmesi için her akşam saat 20:00 (8)’de 1 kupa ada çayı için. Ada çayı tükettiğinizde östrojen hormonu salgılayacaktır. Salgılanan östrojen hormonu göğüs gelişimi için oldukça faydalıdır.

Sonra gece 23:00 (11) gibi veya uyumadan önceden hazırlanan karışımı göğüslerinize sürün ve gece bu şekilde uyuyun. Sabah kalktığınızda bol su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Bu uygulamayı düzenli ve günlük olarak uyguladığınızda aradaki farkı zamanla farkedeceksiniz.

Şerbetçi Otu İle Göğüs Büyütme Tarifini Deneyenler

  • Bu uygulamayı düzenli uygulayanlar göğüslerinin 70 bedenden 75 bedene kadar büyüdüğünü belirtiyor.
  • Sonuç alanlar genellikle 1.5-2 ay kadar bu tarifi devam ettiklerini belirtiyor.
  • Uygulama bırakıldıktan sonra göğüslerin büyümesinde herhangi bir değişiklik olmadığı da belirtiliyor.
  • Ada çayını rezene çayı ile karıştırıp içenlerde faydasını görmüştür.
  • Ada çayını demledikten sonra kalan posası ile göğüslere masaj yapmanın göğüslere büyütücü etkisi olduğu da belirtiliyor.

Ayrıca

Aloe Vera İle Kullanılan 5 Doğal Ve Etkili Maske

Aloe vera bitkisi görünüşü itibari ile herkes tarafından yararsız olduğu düşünülür. Fakat görünüşü sizi aldatmasın. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir