Anasayfa / Sağlıklı Yaşam / 3 Malzeme İle Kırışıklık Tarihe Karışıyor!

3 Malzeme İle Kırışıklık Tarihe Karışıyor!

Kadınlar, zamanla gözlerinin etrafında oluşan kırışıklıkları asla sevmez. Kadın cildi erkek cildine göre daha yumuşak ve hassastır. Bu nedenle güzelliklerinin sırrı cilt bakımıdır. Zamanla cilt elastikiyetini kaybetmeye başlar, böylelikle ciltte kırışıklıklar oluşmaya başlar.

Bir çok kadın, yaşlanmanın sonuçlarıyla karşılaşmamak, cildi düzgün şekilde nemlendirmek ve beslemek için çeşitli kozmetik ürünlerine başvuruyor. Fakat bu kozmetik ürünlerinin yan etkisini bilmeden yüzlerce lira ödemek doğru mu? Tutarlıbilgi sizlere tamamen doğal ve ucuz bir göz kremi öneriyor.

Bu mucizevi krem, İngiltere, Brighton’da 54 yaşında bir kadın tarafından kullanıldı. Bu kremi kullandıktan 1 ay sonra: “Kendimi 5 yaş daha genç hissediyorum, kırışıklarım neredeyse kayboldu” dedi.

İçerisinde hipoalerjeniktir madde vardır. Ancak alerjik reaksiyonlar için cildinizde küçük bir alanda (el veya kol gibi) test etmenizi öneriyoruz.

Malzemeler

  • 2 damla E vitamini kabarcıkları
  • 2 damla esans kekik yağı
  • 1 yemek kaşığı kadar hindistan cevizi yağı

Mucizevi Krem Nasıl Yapılır?

Küçük bir kap içinde malzemeleri ekleyin, güzelce karıştırın. Daha sonra hazırlamış olduğunuz göz kremini uygun bir kaba (krem kabı gibi) aktarın ve buzdolabında muhafaza edin.

Cilde Nasıl Uygulanır?

Uyumadan 1,5-2 saat önce göz çevresine masaj yaparak nazikçe uygulamalısınız. Fazlalığı silmek içinse bir doku kullanın.

Bu mucizevi krem, göz kapaklarındaki kırışıklığı gidererek gençleştirir, gözleri temizler ayrıca makyajı çıkarmanıza yardımcı olur. En önemlisi, göz çevresindeki tüm kırışıklıkları gidereceği için 5 yaş daha genç görünmenizi sağlayacak, göz altı torbalarını giderecek ciltte oluşan noktaları temizleyecektir.

Ayrıca

Sarkan Göğüsleri Dikleştiren Formül!

Sarkık göğüsler çoğu kadın tarafından problem teşvik eder. Sarkan göğüsleri toparlamak çok zor görünse dahi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir