Anasayfa / Diyet / Yulaf Ezmesi Suyu İle 6 Günde 5 Kilo Verin

Yulaf Ezmesi Suyu İle 6 Günde 5 Kilo Verin

Günümüzde pek çok insan istediği forma ulaşmak için tarifler, diyetler ve hatta yeni yöntemler ve egzersizler deniyor. Fakat çoğu zaman bu çabalar işe yaramaz hale geliyor ve kolayca pes ettiriyor. Sıkı egzersiz yapmak zorunda kalmadan hızlı ve etkili bir biçimde nasıl kilo verebileceğinizi her zaman bilmek istersiniz… Hedefinize ulaşabilmek için sadece lezzetli bir içecek içmek ve sağlıklı beslenme yeterli olacak.

Yulaf ezmesi suyunu size anlatacağımız biçimde tüketerek kısa süre içinde zayıflayacak ve üzerinize olmayan kıyafetler bedeninize tam oturacak hale gelecek. Çünkü bu tarif ile kilo vermek çok kolay!

Yulaf Ezmesi Suyu İçin Neler Gerekli?

Lezzetli ve hızlı kilo verdiren yulaf ezmesi suyu ile zayıflamak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

  • 1 su bardağı yulaf ezmesi
  • 2 litre su.

Nasıl Hazırlanır?

Her iki malzemeyi de miksere alın ve tamamen homojen bir karışım elde edene dek karıştırın ve dilerseniz tatlandırmak için içerisine 2 yemek kaşığı bal ilave ederek tüketin.

Elde ettiğiniz karışımı o an bitirmenizin lüzumu yok her gün tüketmek için buzdolabında saklayabilirsiniz.

Her sabah aç karnına 1 bardak tüketebilirsiniz.

Yulaf Ezmesi Diyetiyle 6 Günde 5 Kilo Verebileceksiniz

Hızlı ve etkili şekilde zayıflamak isteyenler için hazırlanan bu diyette ilk hafta süresince her öğünde diyet sütle birlikte yulaf ezmesi tüketmenizi öneriyoruz.

Bu yöntemle ilk haftada alınacak günlük kalori miktarı ortalama 900 ile 1200 kalori arasına düşecek. Devam eden  süre boyunca normal diyet programınızı uygulayın ve günde 1 veya 2 kase arası yulaf ezmesi tüketin. Böylelikle 6 günde 5 kilo kolaylıkla verebileceksiniz.

Ayrıca

Safran Çayı İle Tığ Gibi Zayıflayın!

Tutarlıbilgi bel incelten, yağ yakımını hızlandıran ve hızlı kilo vermeyi destekleyen doğal mucize olan safran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir