Anasayfa / Diyet / Yoğurt, Zencefil, Zerdeçal Ve Tarçın Karışımı İle Zayıflama Formülü

Yoğurt, Zencefil, Zerdeçal Ve Tarçın Karışımı İle Zayıflama Formülü

Zencefilin yağ yakıcı özelliği, zerdeçalın vücuttaki ödemi kısa sürede attığı, hazmı kolaylaştırdığı, hafızayı etkili bir biçimde güçlendirdiği, tarçının zayıflamada yardımcı olduğu araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır.

Zerdeçal: Hafıza güçlendirmede en etkili baharatlardan biridir. Ayrıca hazmı kolaylaştırır. Vücuttaki ödemin atılmasına yardım eder.

Zencefil: Yağ yakan baharatlardan biridir. Zayıflamaya yardımcı. Göbek yağlarını kısa sürede eritir. Etkili şekilde kilo verdirici özelliği bulunur.

Tarçın: Zencefil gibi zayıflamaya yardımcı baharatlardandır. Tarçının kilo verme amaçlı birçok kullanım şekli mevcuttur.

Yoğurt: Yoğurt en iyi protein kaynağıdır, ayrıca diğer protein kaynaklarına göre kalorisi azdır. Yani bir kase yoğurt tükettiğiniz öğünün ardından diğer öğüne geçene kadar açlık hissi veya mide kazıntısı yaşamazsınız. Uzun süre sizi tok tutar.

Bu malzemelerle hazırlayacağınız kür yardımı ile diyet yaptığınızda kısa sürede etkili bir sonuca ulaşabileceksiniz.

Mucizevi Kür İle Zayıflama Formülü

Yağsız yoğurt, zencefil, zerdeçal, tarçın ve isteğe bağlı olarak zeytinyağını karıştırarak tüketmeniz zayıflamaya yardımcı olacaktır.

Mucizevi Karışım için Gerekli Malzemeler

  • 4-5 yemek kaşığı kadar yağsız yoğurt
  • 1 çay kaşığı kadar toz tarçın
  • 1 çay kaşığı kadar zeytinyağı
  • 1 çay kaşığı kadar zerdeçal tozu
  • 1 çay kaşığı kadar zencefil tozu

(Tarçın yada zeytinyağı isteğe bağlı olarak eklenmeyebilir. Fakat zencefil ile zerdeçal bu karışımda mutlaka olmalıdır.)

Zayıflatan İksir Nasıl Yapılır?

4-5 yemek kaşığı yağsız yoğurdu bir kaseye ekleyin. İçine malzemelerin tamamını ilave edip karıştırın. Hazırlanan bu yoğurt kürünü sabah, öğlen, akşam yemeklerden 1-2 saat önce aç karnına tüketin.

Yoğurtla zayıflamak hem lezzetli hemde sağlıklı olacak. Ayrıca yoğurdun tok tutma özelliği mevcut. Bunlarla birlikte yoğurt ilerleyen yaşlarda karşılaşabileceğiniz kemik erimesi, diş kaybı ve bağırsak kanseri gibi hastalıkları önlemede de etkili olacaktır.

Zencefil Zerdeçal Yoğurt Karışımının Zararları Nelerdir?

Normal şartlarda bu kürün sağlık açısından her hangi bir zararı yoktur. Fakat yapacağınız bu zayıflama kürünün içinde bulunan malzemelere karşı alerjiniz bulunuyorsa yan etki yaşayanların yapmasını önermiyoruz.

Bu kişilere zararı olabilir. Yan etki durumunda mutlaka doktorunuza danışın.Emziren annelere ya da hamile kadınlara bu zayıflama kürlerini önermiyoruz.

NOT: Bu kürü her öğün için ayrı ayrı hazırlayarak tüketmeniz gerekiyor. Bu kürü haftada 2 gün uygulamanız gerekiyor. 3-4 gün ara vererek uygulamanız daha verimli zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

 

Ayrıca

Yoğurt Kürü İle Fazla Yağlardan Kurtulun

Günümüzde zayıflamak için bir çok yöntem denersiniz. Ağır egzersizler, sıkı diyet programları bunlara örnek. Fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir