Anasayfa / Diyet / Yoğurt Kürü İle Fazla Yağlardan Kurtulun

Yoğurt Kürü İle Fazla Yağlardan Kurtulun

Günümüzde zayıflamak için bir çok yöntem denersiniz. Ağır egzersizler, sıkı diyet programları bunlara örnek. Fakat deneyerek başarısız sonuçlar almanız ihtimaller arasında. Bu ihtimalleri düşünerek günlük 15-20 dakika yürüyüş, sağlıklı beslenme ve sizinle paylaşacağımız yağ yakan yoğurt kürünü denemenizi öneriyoruz.

Yoğurt kürü bölgesel yağlanmalardan kurtulmak için evinizde kolayca temin edebileceğiniz malzemelerle rahatlıkla hazırlayabileceğiniz kürlerden biri. Yoğurdun ne kadar faydalı besin olduğunu hepimiz biliyoruz, şimdi o faydalarından bahsetmeyeceğiz. Sizler için göbek, basen, kalça gibi bölgelerde sıklıkla boy gösteren yağlanmalardan kurtulmak isteyenler bu yoğurt kürü tarifi çok işinize yarayacak.

Göbek, basen, kalçada biriken fazla yağları yakmaya yardımcı olan yoğurt kürü ayrıca size enerji vererek gün boyu daha dinç olmanıza yardımcı olacak.  Yapmanız gereken şey biraz egzersiz ve gece uyumadan yaklaşık 2-3 saat önce düzenli olarak hazırlanan bu kürü tüketmek olacak. İşte muhteşem yağ yakan yoğurt kürü tarifi…

Yoğurt Kürü Tarifi

Malzemeler

  • 1 dal taze (yeşil) soğan
  • 1 avuç dolusu semizotu yaprağı
  • 4-5 dal kadar taze nane
  • 1 kase yoğurt
  • 1 avuçtan az dere otu

Peki Nasıl Yapılır?

Malzemelerden tazen soğan, semizotu, nane ve dereotunu ince ince kıyın ve yoğurda ilave edin. İşte yoğurt kürü hazır. Afiyet olsun.

Kür sayesinde göbek, basen, kalça yağlarından kolayca kurtulacaksınız. Yağlardan kurtulmak için günlük egzersiz ve sağlıksız beslenmemeye özen göstermelisiniz.

Ayrıca

Maydanozun Faydaları Ve Maydanoz Çayı İle Zayıflama

Maydanozun içeriğinde bulundurduğu bol vitamin ve mineraller insan sağlığına oldukça faydalıdır. Ayrıca çok lezzetli olması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir