Anasayfa / Diyet / Yeşil Çay, Limon, Maden Suyu İle 15 Günde 5 Kilo

Yeşil Çay, Limon, Maden Suyu İle 15 Günde 5 Kilo

Zayıflamak için zahmetli diyetler ve ağır egzersizler size göre değil mi? Daha kolay yöntem var. Yeşil çay, limon ve maden suyu. Bu kür tam size göre. Son günlerin popüler diyetleri arasında yer alan bu mucizevi karışımda çayın faydası ve zayıflamaya olan etkisi inanılmaz derecede fazladır.

Bir çok kişi tarafından denenmiş ve olumlu sonuçlar almış olan bu çay ile (maden suyu + limon + yeşil çay) Tutarlı Bilgi okurları ile paylaşıyoruz. Peki, bu mucizevi çay nasıl zayıflatıyor? Nasıl ve ne kadar zamanda bu kadar popüler oldu? Cevabı; Yeşil çayın zayıflamaya etkisi:  Yeşil çay iştahı bastırır ayrıca yağları yakar ve vücudun ihtiyacı olan tüm mineralleri karşılar.

Bununla birlikte yeşil çay mükemmel antioksidan özelliğe sahiptir. Yeşil çaya bu özelliği veren polifenol adlı bileşen aynı zamanda yağ yakımını daha fazla hızlandırır.  Bu konuda bir çok bilimsel araştırma da mevcuttur.

15 günde 5 kilo zayıflatan sodalı, limonlu form çayı olan “Yeşil çay, maden suyu, limon kürü” sayesinde metabolizmanızı hızlandıracak kolay yağ yakarak kısa sürede inceleceksiniz.Soda zayıflatır mı? İçerdiği mineraller sayesinde zayıflamaya yardımı fazladır. Ayrıca hazımsızlığa çok iyi gelir ve metabolizma hızlandırıcı özelliğe sahiptir.

Limon’un zayıflamaya etkisi: Limon hücrelerde depolanan yağların vücuttan dışarı atılmasını kolaylaştırırken, Vücutta enerji artışını ve yağ yakımını da sağlar.

Şimdi gelelim bu mükemmel zayıflatıcı kür ile yağ yakımını hızlandırıcı form çayının hazırlanışına:

  •  Yarım litre (500 ml) kaynamış su
  •  2 tatlı kaşığı yeşil çay
  •  1/2 (Yarım) limon

Yapılışı: Yarım litre (500 ml) kaynar suya 2 tatlı kaşığı olan yeşil çayı ilave edin 10-12 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Daha sonra (1/2) yarım limonu sıkın kabuğu ile birlikte demlenen yeşil çayın içine ekleyin. Sonra maden suyunu bu karışma ekleyin çayı hazır hale getirin. Sodalı, limonlu yeşil çayı oda sıcaklığında gün içinde öğün aralarında tüketebilirsiniz. Her gün düzenli olarak sodalı limonlu yeşil çayı tüketmek kısa zamanda daha fazla yağ yaktırıyor ve zayıflatıyor…

Bu kür ile yapmanız gerekenlerin başında yediklerinize dikkat etmeniz ve bununla birlikte egzersiz yapmanız gerekiyor. Spor yapamıyorsanız günde 10-15 dakikalık yürüyüş yapmanız zayıflama süresini hızlandırır.

Ayrıca

Gürkan Kubilay’dan 1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Fazla kilolarınız nedeniyle zayıflama konusunda zorlananlardan mısınız? Kolaylıkla kilo vermenizi sağlayacak Dr. Gürkan Kubilay Diyet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir