Anasayfa / Diyet / Uyurken Yağ Yaktıran Mucizevi Karışım

Uyurken Yağ Yaktıran Mucizevi Karışım

Vücudunuzdaki yağlardan ve zararlı maddelerden temizlemeye kurtulmaya ne dersiniz? Siz gece uyurken bu karışım ile bedeniniz sabaha kadar yağ yakmaya devam edecek. Böylelikle fazla yağlardan kurtulacak, kendinizi daha zinde hissedeceksiniz. İşte gece uyurken yağ yaktıran karışım tarifi…

Bu karışım sayesinde vücudunuzdaki atık ve zehirli maddeleri ortadan kaldırmakla kalmıyor,  ayrıca vücudu kanserli ve toksit bileşiklerden korumaya yardımcıdır.  Kısaca vücut sisteminizi temizleme, metabolizmayı hızlandırma, bağışıklık sistemini kuvvetlendirme ve kilo verme gibi özellikleri sayesinde bu kür dikkat çekiyor.

Özellikle göbek bölgesindeki yağları eritemeyenler bu karışımdan faydalanabilir. Gece uyumadan önce tüketeceğiniz için siz yatarken yağ yakmaya devam edecektir. Unutmamanız gereken ise bu karışımı tüketmeden önce doktorunuza danışarak kullanmanız olacaktır. İşte mucizevi karışım için malzemeler.

Malzemeler

  • 1/2 (yarım) limon
  • 1 adet salatalık

  • 1 çay kaşığı kadar rendelenmiş zencefil
  • 1 avuç maydanoz
  • 1 su bardağı (250 ml kadar) su

Nasıl Yapılır?

Tüm malzemeleri blender’dan güzelce geçirin. Pürüzsüz bir kıvam alana dek bu karışımı karıştırın. Karışım hazır! Bu karışımı gece uyumadan 30-45 dakika önce tüketin. Karışımı uygulamadan önce kesinlikle hekimin yardımı almayın unutmayın.

Ayrıca

Maydanozun Faydaları Ve Maydanoz Çayı İle Zayıflama

Maydanozun içeriğinde bulundurduğu bol vitamin ve mineraller insan sağlığına oldukça faydalıdır. Ayrıca çok lezzetli olması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir