Anasayfa / Diyet / 3 Haftada 20 Kilo Verdiren Mucizevi Kür

3 Haftada 20 Kilo Verdiren Mucizevi Kür

Günümüzde her birey ince bir bele sahip olmayı veya kilo vermeyi bir güzellik ölçütü olarak değerlendirmektedir. Ancak ince bir bele ve düşük kiloya sahip milyonlarca sağlıksız insan bulunuyor. Kilo vermeyi hiçbir zaman güzellik amacıyla görmemeli sağlıklı olmak amacıyla düşünmelisiniz.

Eğer karın bölgesinde aşırı yağlanma varsa, vücudunuz diyabete, yüksek tansiyona ya da başka bir hastalığa karşı mücadele içinde olabilir. Diğer yandan, kilo vermek o kadar da kolay süreç değildir. Özellikle genç yetişkin (18-24) sınıfından yetişkin (25-34) sınıfına geçen bir bireyseniz. Kilo veremeyen bireyler yemek yemiyor, aşırı egzersizler ile vücutlarını zorlayarak hastanelik olabiliyor.

Kilo vermenin en hızlı ve sağlıklı yolu ise doğal yağ yakıcı gıdalar. Bu gıdalar tüketildiğinde vücudunuzu tüketim moduna girmesine yardımcı olarak metabolizmanızı daha fazla hızlandırır. Şimdi sizler için hazırladığımız 3 hafta boyunca uygulayarak 20 kilo vermenizi sağlayacak doğal kür tarifini paylaşacağız.

Metabolizmayı 8 Kat Hızlandıran Tarif

  • 1 demet maydanoz
  • 2 adet limon
  • 3 yemek kaşığı kadar elma sirkesi
  • 5 yemek kaşığı kadar öğütülmüş zencefil
  • 3 yemek kaşığı kadar öğütülmüş tarçın
  • 1 litreye yakın su

Nasıl Hazırlanır?

2 adet limonun suyunu tamamen sıkın ve diğer tüm malzemeleri karıştırın. Bu kürü uyumadan önce tüketin ve tükettikten sonra yemek yememeye özen gösterin. Özellikle sabahları kahvaltıdan önce tüketerek yağ yakımını daha fazla hızlandırabileceksiniz.

3 hafta sonra 20 kilodan fazla kilo kaybına uğrayacaksınız. Eğer kilo probleminiz fazla değilse bu içeceği gün boyu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ayrıca

Yoğurt Kürü İle Fazla Yağlardan Kurtulun

Günümüzde zayıflamak için bir çok yöntem denersiniz. Ağır egzersizler, sıkı diyet programları bunlara örnek. Fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir